Продавець РУКОЯТКА розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
270 відгуків
РУКОЯТКА
+380 (93) 170-49-79

Набори Відчинок Комплекти

Хто не користувався викруткою? Напевно, таких немає. Навіть жінка легко оволодіє цим інструментом при необхідності. Однак такий звичайний інструмент, як викрутка, має велику кількість тлумачень і, як би це не звучало дивно, еволюціонує. Зазвичай, коли ви думаєте про викрутку в голові, з’являється наконечник. Саме з цієї простої конструкції і почався розвиток відгортки.

 

Хто не користувався викруткою? Напевно, таких немає. Навіть жінка легко оволодіє цим інструментом при необхідності. Але такий звичайний інструмент, як викрутка, має великий натовп тлумачень і, як би це не звучало дивно, еволюціонує. Зазвичай, коли ви думаєте про викрутку в голові, з’являється наконечник. Саме з цієї простої конструкції і почався розвиток відгортки.

Спочатку з’явилося багато наконечників для цього інструмента. Відгортки почали ділитися на стандартні та спеціальні. Останні призначені для таких завдань, які не можуть виникнути, як, наприклад, для того, щоб запросити кріплення в авіакосмічну промисловість.

Потім відвертка знову еволюціонувала і з’явилася хропіння. Така відвертка-трешотка дозволяє не відривати руку під час роботи, а гортати весь час в одному напрямку без необхідності захоплення інструмент з деталі. Разом з цим еволюційним удосконаленням з'явилися й інші. Наприклад, з’явилися відгортки, в яких можна міняти наконечники і приєднувати їх до рукоят. Також асортимент самих відгорток був значно розширений, і замість стандартної довжини з'явилися відгортки різних длин. Існують навіть такі, в яких ви можете встановити потрібну довжину в залежності від ситуації.

Важливою еволюційною віхою в житті була ідея про різні варіанти рукоятки для інструмента. Звичайна лінійна форма доповнилася Т-подібною і Г-подібною, з такою формою стало можливо отримати більший момент сили. Існують навіть відгортки, які можуть змінювати свою форму за бажанням майстра і необхідності для ситуації. Важливим також стало використання електричного покриття для відкладання рукояток.

Але дійсно переломним моментом в еволюції відгортки стала її "електрифікація". Так народилася електроотвертка, яка могла виконувати роботу на космічній швидкості. Звичайно, проблема з’єднана з мережею і залежність від електроенергії, але продуктивність зросла просто до неба. Але якщо є проблема, то це неодмінно підштовхне до еволюції інструмент, що і сталося.

Майстри, змушені працювати швидко, але не мають доступу до електроенергії, отримали від виробників акумуляторні відкрутки, також вони відомі як гвинтівки. Мабуть, до цього моменту мистецтвознавців, які цікавляться прогресом у світі інструмента, добре відоме. Але далеко не кожен обізнаний на рахунок останніх еволюційних процесів у світі відкруток, а вони все-таки є.

Вибухова новина стала запуском у виробництво акумуляторної відгортки з безмежною системою керування. Для рушіїв головною проблемою були саме кнопки, які було незручно натискати під час роботи. Це зумовлювало відволікання і збавляло темп, а отже, падала продуктивність. Але безхребетна викрутка вирішила цю важливу проблему. Інновація належить Black&Decker. І поки таке диво-відвіртку можна купити тільки в них.

Отже, який же принцип роботи безхребетної відгортки? Ви керуєте нею лише одним рухом руки. Коли берете цю відгортку в руки, ви її активуєте. При нахилі руки з викруткою вправо інструмент починає закрутювати. Якщо ж нахилити руку вліво, то ввімкнеться реверс. При цьому швидкість відгортки ви також контролюєте рух ваших рук, змінюючи нахил від 0 до 30 градусів, ви зменшуєте або збільшуєте швидкість.

Крім усього цього, акумуляторна викрутка має підсвітку для зручності роботи в темному місці і літієву батарею з зарядом у режимі очікування до 18 місяців. Саме такі інновації змушують задуматися про майбутнє ручних інструментів і уявити, якими вони будуть лише через 10 років, а в тому, що вони будуть еволюціонувати, можна навіть не сумніватися.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner