Кошик
33 відгуків
РУКОЯТКА
+380931704979

Дриль Ударний(Електрична)Мережева

У житті кожного чоловіка рано чи пізно настає момент, коли необхідно почати ремонт у своєму домі, зайнятися обробкою стін або просто повісити на стіну картину. Для цього потрібні інструменти. Погодьтеся, найзручніше мати свій інструментарій, ніж бігати до сусіда, то за молотком, то за свердлом або дрилем. Коли сумний досвід в позичанні сусідського інструментарію вже є за плечима, а попереду очікується получка, то вмить вирішується, що пора купити електродриль і забути про походи до вже і так втомленому від вас сусідові. У століття цифрових технологій, мимоволі першим ділом не біжиш радитися з друзями, спочатку залазити в Інтернет і забиваєш вже всім знайому фразу: «Як вибрати дриль для дому» або «Вибір електродриля». І тут починаються самі глобальні пошуки, адже у людини, яка ніколи не вибирав такий інструмент, нерідко виникає купа запитань, на які ми і постараємося зараз відповісти.
1 2

Отже, почнемо з питання: «Яку вибрати дриль?». Зараз існує багато магазинів, які пропонують різні моделі дрилі, але простій людині не завжди зрозуміло як не помилитися у виборі інструменту і не витратити накопичені гроші даремно. Навіть якщо ви підете в магазин або на ринок у місті, якому живете, то все одно побачите величезний вибір дрилів і без сторонньої допомоги вам просто не обійтися.

Основні види дрилів

Давайте для початку дізнаємося, які ж бувають дрилі. Перші, з яких ми почнемо це прості звичайні дрилі. Вони призначені для формування отворів в дереві, гіпсокартоні та інших твердих матеріалах. Далі йде дриль ударний, яку застосовують при пробиванні отворів в бетоні і цеглі. Такий інструмент крім обертання ще й віддає свердла і ударну дію, тим самим ефект пробивання збільшується. Наступний апарат це дриль має функцію міксера – дриль-міксер. Цей інструмент має спеціальну насадку-міксер, що дозволяє швидко і зручно розмішати різні будівельні розчини, клеї, фарби, шпаклівки і так далі. Ці дрилі мають свою особливість, а саме працюють під навантаженням на низьких обертах. Останній вид, який ми розглянемо – дриль, яка має функцію шуруповерта. Вона має спеціальний патрон, в який кріпляться свердла і біти різного діаметра. І такий інструмент дозволяє в режимі дрилі працювати і в режимі шуруповерта.

З основними видами дрилів ми вже познайомилися, давайте трохи дізнаємося про тип живлення цього інструменту, які їх види існують, їх переваги і недоліки. Є два типи харчування:

- акумуляторний,

- мережевий.

 Як вибрати акумуляторну дриль?!

Та дуже просто, головне дізнайтеся плюси і недоліки такого інструменту. Акумуляторні апарати не прив'язані до мережі і маю досить велику потужність, але при цьому їм необхідна заміна і підзарядка батареї. Мережеві дрилі характеризуються своєю потужністю, прості в експлуатації, але недоліком є те, що вони мають постійний джерело живлення.

На що варто звернути увагу при виборі дрилі

Кожного покупця, звичайно, цікавить питання потужності інструменту, швидкості обертання, діаметр свердління, тип патрона і навіть рукоятці, про це і поговоримо. Насамперед потужність дриля залежить від того наскільки це професійний інструмент. Зазвичай потужність може бути від трьохсот до півтори тисячі Ватт. Але пам'ятайте, якщо вибираєте дриль для дому, то не варто купувати найпотужнішу і професійну, так як електрична мережа може піддатися перезавантаження. Швидкість обертання свердла регулюється, але чим сильніше ви натискаєте на кнопку запуску, тим з більшою швидкістю буде працювати інструмент. Під час роботи з дрилем звертайте увагу на максимальний діаметр свердління. Пам'ятайте, що не потрібно переоцінювати її можливості і вставити у неї свердла більше ніж ті, на які вона розрахована. Повірте, працювати від цього інструмент краще не стане, а навпаки, ви можете і зовсім залишитися без нього. Що стосується швидкості обертання, то вона буває аж до трьох тисяч обертів у хвилину. Але дрилі, які мають величезну обертальну швидкість, використовуються лише під час виконання шліфувальних робіт. Так само давайте звернемо увагу і на тип патрона. Бувають цангові, зубчасті швидкозажимний патрони. В зубчастому патроні свердло кріпиться за допомогою додаткового ключа, а в швидкозатискний – тільки зажимом руки.

Під час роботи дуже важливо правильно утримувати апарат, а так само головне, що б він не вислизав. Тому, вибирайте отцентрованную рукоятку, це дає можливість працювати з інструментом довше і точніше, до того ж рука буде менше втомлюватися. Якщо під ваш вибір потрапляє дриль-шуруповерт, обов'язково не забудьте звернути увагу на крутний момент.

Висновки і підсумки

З перерахованого вище стає зрозумілим, яку вибрати дриль. Давайте підведемо підсумки про те, як правильно вибрати електродриль.

Для початку визначитеся, для яких робіт необхідно подібний інструмент, яка кількість часу ви будете ним працювати. Якщо ви не збираєтеся дриль випускати з рук і старанно з нею працювати, то краще, звичайно, вибирати з професійних моделей. При цьому, наскільки не була б професійна дриль, потрібно робити перерву в роботі, інакше знову будете читати статті з заголовками «Як вибрати дриль». Якщо апарат шукаєте для господарських, домашніх потреб, то варто вибрати інструмент з середньою потужністю, але його не можна використовувати більше п'ятнадцяти хвилин за один раз. Під час покупки такого інструменту не забудьте звернути увагу на свердла, біти і на діаметр патрона. Ці прості поради допоможуть всім і кожному вибрати хороший і надійний апарат, який прослужить довгі роки. Приємних покупок з rukoyatka.ua.